Timanttisormus 0,95 ct
Timanttisormus 0,95 ct
Preloved-timanttikoru on ainutlaatuinen löytö, jolla on oma historiansa. Jokainen tällainen koru on tarkkaan valikoitu ja sen laatu on varmistettu. Preloved-timantit tarjoavat mahdollisuuden omistaa uniikki jalokivi, joka ei vain loista kauniisti, vaan myös kantaa mukanaan tarinoita menneistä omistajista ja ajoista. Preloved-korut ovat täydellinen valinta niille, jotka haluavat omistaa jotain erityistä ja arvokasta, joka on jo elänyt osan omaa tarinaansa.
Tyylikäs 14k keltakullasta valmistettu sormus, jossa säihkyy 21 briljanttihiontaista timanttia. Timanttien yhteispaino on 0,95 ct, ja niiden laatu on W/p.
Sormuksen timantit on tutkittu gemmologin toimesta sormukseen istutettuina, mikä takaa kivien aitouden ja laadun. Mukana toimitetaan aitoustodistus.
Sormuksen koko on 18,5, ja koonmuutos on tähän malliin mahdollinen sekä veloitukseton. Tämä ajaton timanttisormus sopii täydellisesti tärkeisiin hetkiin.
Ohjevähittäishinta (ovh.) 2 550 €
Korutyyppi : Ring
Material : Gult guld
Tyyli : muut
Skick : Bra
1450,00 €
Fråga mer om produktFlera vanliga och säkra betalningsmetoder:



Gratis storleksändring för denna ring.
Frakt är gratis för denna produkt
Produkter i samma kategori

Vi köper guld
Vi köper guld i alla former, från guldsmycken till guldstänger och skrotguld. Vi betalar ett konkurrenskraftigt pris enligt det dagliga föränderliga världsmarknadspriset.
Guldhandel med förtroende sedan 1949.